logo
PL EN

O nas

Spełniamy Twoje
marzenia o marce
własnej kosmetyków.

O NAS

Jesteśmy Packing Factory. Specjalizujemy się w produkcji kosmetyków w kategorii private label czyli pod marką własną klienta. Przedstaw nam swój pomysł, a my, krok po kroku, zajmiemy się jego kompleksową realizacją. Dostaniesz do rąk unikatowy kosmetyk, gotowy do użycia przez Twoich klientów.

W Packing Factory spełniamy Twoje marzenie o marce własnej kosmetyków. Naszym celem jest stworzenie produktu, który podbije serca Twoich klientów. W swojej ofercie private label mamy lakiery hybrydowe i profesjonalne kosmetyki do wykonania manicure hybrydowego, perfumy, szminki i maskary. Działamy kompleksowo. Oferujemy również usługi: konfekcjonowanie/rozlew, etykietowanie i co-packing.


innowacyjne
podejście


najwyższa
jakość usług


dopasowanie pod
potrzeby klienta


bazowanie na
światowych
trendach

Dzięki naszemu know-how umacniamy
pozycję klientów
na rynku.

MISJA

Nasza misja to dostarczanie najwyższej jakości usługi i produktów w segmencie, a także ciągłe doskonalenie się i inwestowanie w rozwój. Dzięki temu możemy spełniać oczekiwania naszych klientów i sprawiać, że współpraca staje się obustronną korzyścią i przyjemnością.

Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy. Pomagamy naszym klientom rozwinąć skrzydła w branży kosmetycznej i umacniać ich pozycję na rynku. Naszą siłę stanowią wiedza, wieloletnie doświadczenie i innowacyjne podejście do produktu. Każda marka własna, nad którą pracujemy, powstaje w oparciu o światowe trendy i analizę danych rynkowych. Fundamentem naszej działalności od początku był profesjonalizm, umiejętność rozpoznania i zaspakajania potrzeb naszych klientów.

Żeby być najlepszym, trzeba robić krok do przodu. Dlatego bardzo dużą wagę przywiązujemy do podnoszenia kwalifikacji naszych pracowników. Rozwój to dla nas również ciągłe doskonalenie procesów produkcji i poszukiwanie nowych, bardziej innowacyjnych rozwiązań.

W Packing Factory wierzymy, że razem możemy zrobić dużo więcej.
Sukces naszych klientów, jest naszym sukcesem.