logo
PL EN

Branding

branding-marka-wlasna-01

BRANDING dla Marki własnej

Klient, przed podjęciem decyzji zakupowej, jest postawiony przed nie lada wyzwaniem. Szeroka gama produktów co rusz zaskakuje innowacyjną recepturą, nowym zastosowaniem czy specyficznymi właściwościami. Masz pomysł na markę własną i zastanawiasz się, jak nie zginąć na tle konkurencji? … Wyróżnij się! Branding dla marki własnej to pierwszy krok do sukcesu.

Branding – jak zacząć?

Opowiedz nam o swoim produkcie, a my pomożemy Ci stworzyć branding “uszyty” na potrzeby Twojej marki.

Marka to wiarygodność, jakość i emocje, których możemy dzięki niej doświadczać. Dlatego dbanie o branding marki własnej, już na samym początku wprowadzania jej na rynek, jest tak istotny. Uwalnia to, co chcesz przekazać.
Stworzenie loga i stworzenie nazwy dla marki – odpowiednich, dopasowanych do potrzeb Twoich klientów – to już połowa sukcesu. Te elementy są kluczowe. Będą głównym przekazem, tym, co kojarzy się z twoją marką własną. Sprawimy, że Twój produkt, już od pierwszego kontaktu, będzie przyciągał uwagę określonej grupy docelowej. Odpowiednia kreacja – identyfikacja wizualna, opakowanie produktu i inne materiały promocyjne – przyciągną uwagę odbiorców ceniących wartości, które reprezentuje Twój produkt. Marka własna o spójnym i wiarygodnym charakterze wyróżnia się na tle konkurencji.

Marka własna – jak się wyróżnić? Pomyśl o strategii

Poznając cechy Twojej marki własnej, będziemy mogli określić grupę docelową produktu oraz stworzyć strategię marki własnej. Przeanalizujemy dla Ciebie m.in. aspekty rynkowe, konkurencję oraz preferencje potencjalnych klientów. Indywidualne podejście zwiększy efektywność prowadzonych działań promocyjnych. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, które możesz wykorzystać na rozwój produktu.

Celem brandingu dla marki własnej jest zbudowanie więzi emocjonalnej klienta z marką. To sposób na przekazanie misji firmy i wzbudzenie skojarzeń, które zostaną zapamiętane na długo. Zadowolony i utożsamiający się z marką klient to najlepsza i najbardziej wiarygodna reklama dla marki własnej.

Powierzając nam branding dla marki własnej możesz liczyć na:

 

  • opracowanie strategii dla marki,
  • stworzenie nazwy,
  • stworzenie loga,
  • opracowanie pełnej identyfikacji wizualnej produktu.