logo
PL EN

Co-packing

co packaging marka własna

Co-packing czyli przepakowywanie kosmetyków gotowych

Co-packing jest jak ubieranie Twoich kosmetyków w nową formę estetyczną. Twoi klienci na pewno kochają to, co jest w środku. Ale bez odpowiedniej zewnętrznej otoczki, trudno odnieść komercyjny sukces. Zlecając nam pakowanie kosmetyków, dajesz swoim produktom nowe, piękniejsze wcielenie.

Co-packing ma wiele twarzy. W zależności od indywidualnych potrzeb, oferujemy różnego rodzaju usługi. Czasem jest to proste przepakowywanie produktów gotowych – nieco zniszczone opakowanie wystarczy wymienić na nowe, odświeżone i umieścić w nim kosmetyk. Może to być również przepakowywanie kosmetyków z opakowań zbiorczych do jednostkowych lub odwrotna czynność.

Pakowanie i konfekcjonowanie

Dla tych, których potrzeby są większe, oferujemy szerszy zakres usług. Możemy się tym zająć kompleksowo. Ty dostarczasz kosmetyki w opakowaniach zbiorczych (przeznaczone do rozlewania), a odbierasz od nas gotowy, od stóp do głów ubrany produkt, zgodny z Twoją koncepcją. Ale pakowanie i konfekcjonowanie kosmetyków to jeszcze nie wszystko, co możemy dla Ciebie zrobić.

Tworzenie opakowań od A do Z

Od lat zajmujemy się tworzeniem gotowych kosmetyków – w szczególności są to perfumy, lakiery hybrydowe, maskary, szminki, błyszczyki do ust. Naturalną częścią tego procesu jest również projektowanie opakowań. Poszukujemy wtedy takiej formy zewnętrznej, która najlepiej będzie reprezentować to, co zamknięte w środku.

Kupujemy oczami. W myśl tej zasady tworzymy opakowania, które pięknie wyróżnią produkt i nadadzą mu ten charakterystyczny sznyt. Takie również możemy zaprojektować dla Ciebie. Wspólnie stworzymy koncepcję, dobierzemy najlepsze materiały i rozwiązania. Mamy w tym bardzo duże doświadczenie, które jest do Twojej dyspozycji.

Piękne i funkcjonalne

Efekt końcowy – pięknie zapakowany kosmetyk – jest sumą wielu działań. I dobrych decyzji, które podejmuje się w trakcie procesu tworzenia. Równie ważna, jak estetyka, jest dla nas funkcjonalność opakowania i jego trwałość. Zawsze wybieramy takie rozwiązania, które ułatwią i uprzyjemnią używanie kosmetyku. Pakowanie kosmetyków to dla nas umiejętność połączenia piękna i funkcjonalności w jedną formę.