logo
PL EN

Etykietowanie

Etykietowanie kosmetyków – mała wielka sztuka

Elegancki sznyt opakowaniu daje właśnie etykieta. To stylowa kropka nad i. Etykietowanie kosmetyków to sztuka. Tu liczy się precyzja i technika. Efekt końcowy musi być perfekcyjny – taki, jak sam projekt.

Patrząc na opakowanie, widzimy tylko gotowy produkt. A to zaledwie szczyt góry lodowej. Laicy nie zauważą niuansów, które sprawiły, że całość wygląda po prostu doskonale. Estetyka to kwestia znajomości całego procesu etykietowania od podszewki. My go opanowaliśmy. Nasze doświadczenie jest do Twojej dyspozycji.

Pakowanie i etykietowanie

Na pierwszym etapie doradzimy Ci w wyborze odpowiedniego opakowania. Chodzi zarówno o kształt, jak i materiał, z którego będzie wykonane. Im większe możliwości technologiczne etykietowania, tym szersze jest pole dla wyobraźni. A co za tym idzie, gotowy produkt jest jeszcze bardziej dostosowany do potrzeb przyszłych odbiorców i wizji naszych klientów.

W Packaging Factory korzystamy z nowoczesnych technologii. Dzięki nim kompleksowo etykietujemy bardzo wymagające opakowania – płaskie, okrągłe, o nieregularnych kształtach, niewielkie i całkiem duże. Możemy wykonać etykiety, które doskonale sprawdzą się na różnorodnych powierzchniach. Pokrywamy plastik, szkło, a także różnej grubości karton. Oferujemy również pakowanie i etykietowanie jako pełną usługę, jeśli produkt finalny ma dodatkowo znajdować się w pudełku.

Etykietowanie kosmetyków w procesie tworzenia marki własnej

W zetknięciu z produktem najbardziej istotne jest pierwsze wzrokowe doznanie. Opakowanie i etykieta to wizytówka wnętrza. Skojarzenia, które wzbudza, w naturalny sposób przekładają się na postrzeganie samego produktu. W Packaging Factory można pozwolić sobie na więcej – poeksperymentować z materiałami i kształtami.

W całym procesie nie można zapominać o jakości. Uwagę przyciągamy nie tylko ciekawą formą. Funkcjonalność i trwałość etykiet, w tym opakowań, również mają wpływ na postrzeganie i pozycjonowanie produktu. Wysoki poziom estetyki w wykonaniu i przyciągająca oko forma – o takie opakowania zawsze się staramy.