logo
PL EN

Etykiety Shrink Sleeve

etykiety-shrink-sleve

Etykiety shrink sleeve – dopasowanie idealne

Jeśli mówimy o idealnym dopasowaniu, to etykiety shrink sleeve nie mają sobie równych. Można puścić wodze fantazji i dla swojego produktu wybrać opakowanie o nawet najbardziej nieregularnym kształcie. W efekcie otrzymujemy ściśle i bardzo dokładnie przylegający do powierzchni nadruk. Jak osiągamy taki efekt?

Etykietowanie sleeve to proces, w którym zadrukowujemy powierzchnię folii PET, PCV lub OPS. Nanosimy na nią pożądany wzór i pozwalamy działać ciepłu. Pod jego wpływem etykieta przybiera kształt opakowania, zaczyna kurczyć się i ściśle do niego przylegać. Co ważne, etykietowanie sleeve pozwala na naniesienie wzoru na rewersie folii. Dzięki temu jest on bardziej odporny na czynniki zewnętrzne.

Etykiety typu sleeve do zadań specjalnych

Etykiety termokurczliwe sleeve mają jeszcze jedną wielką zaletę. Są bardzo odpornym materiałem. Uszkodzenia mechaniczne, woda, różnica temperatur, substancje chemiczne nie są w stanie wyrządzić im większej krzywdy. Dzięki nim szata graficzna opakowania pozostaje na długo w nienaruszonym stanie. Warto zastosować je na opakowania kosmetyków, które są często używane, przenoszone z innymi rzeczami. Każda kobieta doceni kosmetyk, który, po dłuższym czasie użytkowania, jest tak piękny, jak ten na sklepowej półce.

Z dostępnych etykiet można zastosować również etykiety zabezpieczające. To dzięki nim mamy pewność, że produkt nie był otwierany i zachował wszystkie swoje cenne właściwości.

Etykiety shrink sleeve – wyjdź poza standard

Wyróżnij się, albo zgiń – nieśmiertelne marketingowe hasło. To nieco wyświechtany slogan, bo niby każdy rozumie finalny przekaz, ale wcielenie go w życie nie jest już takie proste. Zazwyczaj chodzi o koncepcję. Wyjście poza sztampę wymaga sporo intelektualnego wysiłku. A kiedy już to mamy, realizacja pomysłu nie zawsze okazuje się prosta lub nawet możliwa.

Zatem wszystkie produkty, usługi czy technologie, które przybliżają nas do zrobienia czegoś bardziej wyjątkowego, są na wagę złota. Sądzimy, że etykiety termokurczliwe sleeve właśnie do tego nas przybliżają. Pozwalają bardziej odważnie spojrzeć na opakowanie. Otwierają szersze pole dla wyobraźni i zachęcają do poszukiwania tych mniej  standardowych rozwiązań.