logo
PL EN

Sukces z Private Label

private-label packaging factory

Badania rynkowe pokazują, że marki własne (czyli private label) mają się w Polsce coraz lepiej. I te tendencje będą rosły. Konsumenci coraz bardziej je doceniają i chętniej kupują. Mają do nich również większe zaufanie.

Na popularność i rozwój marek własnych największy wpływ ma na pewno relacja jakości do ceny. Klienci otrzymują produkt wysokiej jakości, dopracowany, uszyty na miarę w relatywnie dobrej cenie. A to skłania ich do wyboru właśnie tych produktów, szczególnie, jeśli porównują je z innymi znanymi markami.

Marka własna – jak zacząć?

Wszystko zaczyna się od koncepcji. Jeśli masz pomysł na swój własny produkt kosmetyczny i chcesz z nim wejść na rynek, nie musisz startować od zera. Packing Factory będzie dla Ciebie wiarygodnym partnerem. Twoje pomysły przełożymy na rzeczywistość. Dostarczymy do rąk Twoich klientów gotowy produkt.

Jak stworzyć markę własną we współpracy z Packing Factory?

Poznamy i przeanalizujemy Twój projekt. Już na tym etapie możesz liczyć na fachowe doradztwo. W laboratoriach stworzymy unikalną recepturę kosmetyku, zgodną z Twoimi oczekiwaniami. Na ostatnim etapie ubierzemy kosmetyk w dopracowane i zgodne z jego charakterem opakowanie. Możemy również zaprojektować jego szatę graficzną.

Na każdym etapie produkcji możesz liczyć na nasze wsparcie. Z dużą dokładnością zadbamy o każdy szczegół, ponieważ w naturalny sposób zależy nam na Twoim zadowoleniu – i ze współpracy, i z efektu końcowego.

Zobacz, co razem możemy stworzyć:

  • marka własna perfum,
  • kosmetyków naturalnych : masła , peelingi, olejki do masażu, świece do masażu ciała
  • marka własna lakierów hybrydowych i profesjonalnych akcesoriów do manicure hybrydowego

Jakie są zalety takiego modelu współpracy?

Przede wszystkim obniżasz koszty wejścia rynek i ryzyko inwestycji. To my czuwamy nad całym procesem produkcji, udostępniamy nasz park maszynowy i dzielimy się naszym doświadczeniem. Oszczędzasz czas potrzebny na zdobycie specjalistycznej wiedzy. Know-how, które zdobywaliśmy przez lata, jest do Twojej dyspozycji – pomoc w opracowaniu receptur, wiedza technologiczna i ta z zakresu marketingu. Rynek kosmetyków spod znaku private label znamy od podszewki. Na naszej wiedzy możesz polegać.

Packing Factory działa kompleksowo. Wszystkie usługi związane z wyprodukowaniem kosmetyku wykonujemy od A do Z. Cały proces będzie się toczył w „jednym miejscu”, od początku do końca z ludźmi, których już poznałeś. Masz kontrolę nad każdym etapem produkcji i nasze wsparcie, kiedy tylko go potrzebujesz.

Gotowy na swoją markę własną? Stwórzmy razem coś wielkiego!