logo
PL EN

Konfekcjonowanie / rozlew

konfekcjonowanie packaging factory

Rozlewanie kosmetyków na życzenie

W eleganckich słoiczkach, w pięknych flakonach, w buteleczkach z wygodnymi dozownikami. Płynne perfumy, gęste kremy, lakiery hybrydowe. W opakowaniu umieszczamy to, co najcenniejsze – Twój gotowy produkt. I bardzo starannie przygotowujemy go do sprzedaży i użycia przez klienta.

Co to jest konfekcjonowanie kosmetyków?

Niektórzy na pewno doskonale wiedzą, czym jest konfekcjonowanie kosmetyków.  Kiedy Twój wymarzony produkt jest już gotowy, wymaga jeszcze umieszczenia w odpowiadającym jego przeznaczeniu i konsystencji pojemniku. Ale pod względem technologicznym wcale nie jest to takie proste, jeśli nie masz własnej linii, odpowiednich maszyn. Wtedy wkraczamy my. Oferujemy rozlewanie kosmetyków do docelowych opakowań.

By nie uronić ani kropli

Prawdziwa wartość kryje się wewnątrz opakowania. Każdy kosmetyk ma swoją indywidualną konsystencję i właściwości. Może być bardzo gęsty lub płynny, może mocno się pienić. To wymaga zastosowania innego systemu napełniania opakowań. To kwestia dobrej linii technologicznej, którą my mamy. Dzięki niej konfekcjonujemy różnego rodzaju kosmetyki – perfumy, kremy, lakiery hybrydowe, błyszczyki do ust, gęste i rzadsze płyny kosmetyczne o różnorodnym przeznaczeniu.

Pakowanie i konfekcjonowanie kosmetyków to proces wymagający precyzji. Zajmujemy się tym od lat. Dbamy o wysoką jakość, dokładność, które finalnie dają nam starannie i estetycznie wypełnione opakowanie. Pomagamy również w doborze takich opakowań, które będą jak najpełniej korespondować z charakterem i przeznaczeniem kosmetyku.

Pakowanie i konfekcjonowanie – estetyka i funkcjonalność

Do zapakowania Twoich kosmetyków możemy użyć bardzo różnorodnych opakowań – kształt, wielkość, materiał wykonania to kwestia wyboru. Staramy się, by były one nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. Opakowanie, z którego dobrze się korzysta, jest wizytówką tego, co w środku.

Komfort użytkowania kosmetyku jest ważnym elementem całego produktu. Dobieramy odpowiedni rodzaj dozownika, zamknięcia, zakrętki. Na uwadze mamy również wytrzymałość opakowania, która jest tak samo istotna, jak jego estetyka.